Loc de munca - Franta - Medic generalist

Legislatie medicala

Postata de rrramor cu 10 ani in urma.

Buna ziua, reprezint o firma de recrutare si caut persoane interesate, medici generalisti, dispusi sa lucreze intr-un spital din Franta. Multumesc frumos.

Raspunsuri (6)

celina

acum 10 ani

mai multe amanunte daca mai este valabil [email protected]

[email protected]

acum 10 ani

amanunte valabilitate multumesc

Medici

acum 10 ani

Buna ziua.
Am deschis un cabinet stomatologic in Franta acum un an si ceva.
Dupa o perioada am fost vizitati de un domn primar care dorea sa instalaze un medic stomatolog in oraselul sau. Nu are rost sa povestesc toata istoria, cert este ca am chemat o prietena, care sa si instalat....in conditii foarte bune, dupa care domnul primar a dorit si un generalist, ...care lucreaza deja de 3 luni, etc.
Problema este ca dupa aproximativ o luna, primaria a dat un interviu inr-un ziar si de atunci......:)
Cert este ca acum am o lisa de aproximativ 15 Primarii, care m-au contactat si care
DORESC MEDICI :))
Prin urmare daca sunteti interesati (generalisti si stomatologi), nu este o gluma si bine inteles nu percep comision:)), putem lua legatura pe mail: [email protected], sau la tel: 0033605940840.
Daca aveti un nr de fix, va pot suna eu...am gratis pe fix :))

laurentiu lihat

acum 10 ani

sunt interest tel 972 0544 694 391

Floriganta Marius

acum 10 ani

Buna ziua. Sunt medic generalist si doresc sa lucrez intr-un spital in Franta.Am 15 ani de experienta.

Cu respect,
Dr. Marius Floriganta

Thomas

acum 9 ani

Bonjour,

Je recherche des medecins generalistes ou specialistes en ophtalmologie désirant venir s''''installer dans le sud de la France (Tarn).

Pour plus d''''information, merci de me contacter sur [email protected]