Marul lu adam?

Laringita

Postata de Robert cu un an in urma.

Buna ziua am o problema aseara am fost de exemplu la o petrecere SI am baut da nu vin sau orice Mai tare Strongbow SI gen mi sa facut rau cand am ajuns acasa SI am baut Putin Mai mult nu am picat pe Jos nimic la 3 noaptea mam trezit sa ma duc sa vomit SI acum cand inghit ma doare parca in zona marului lui Adam

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:https://sfatulmedicului.ro/Durerea-si-inflamatia-gatului/cum-sa-interpretati-corect-cauzele-durerilor-in-gat_14228