Intepatură?

Iritatie minora a pielii

Postata de Delia cu un an in urma.

Buna ziua, am fost la mare acum 2 zile. Am fost intepata de ceva in picior zona este rosie pana ieri era umflata si curgea puroi acum este tare iar intepatura arata ca o rana in piele. Ce ar trebuii sa fac?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/te-poti-infecta-in-urma-unei-intepaturi-taieturii_19439