Bubite maronii in zona intima?

Iritatie minora a pielii

Postata de Madalina cu 2 ani in urma.

Buna. In urma cu 2 zile m am epilat in zona intima. Dupa o zi am observat o bubita maronie ,nu i am dat importanta ,insa astazi am observat ca s au inmultit. Unele sunt maronii ,iar unele au aspect de bășici sparte oarecum. Sa fie o iritatie in urma epilarii sau sa fie vb despre o infectie? Ce este de facut?
Multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958