ameteala

Iradierea osoasa

Postata de Silvia cu un an in urma.

Am o fata de 20 de ani o doare foarte mult oasele spate picioare tot nu sta pe picioare ameteste o doare foarte mult gitul si nu are nici miros si gust

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Simptomele prezentate de dumneavoastra pot fi asociate cu diverse afectiuni. Este important ca fiica dumneavoastra sa consulte un medic internist pentru o evaluare medicala detaliata si eventuale recomandari catre alte specialitati medicale.

Va recomandam sa va programati la un medic internist: https://www.clickmed.ro/medic/medicina-interna

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Oase-si-articulatii--membrele-/durere-de-oase-sau-durere-muscularai-cum-faci-deosebirea-intre-cele-doua_19057
sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/tulburarile-de-gust-si-miros-simptome-cauze-si-tratament_16972