Buna seara?

Iradierea osoasa

Postata de Ionela B cu 2 ani in urma.

Am descoperit cu mulți ani în urma ca am reumatism la oase. După o serie de analize mi sa spus ca asa m am născut și din păcate trăiesc din copilărie cu dureri f mari. Acum osul din piciorul drept ma mănânca zilnic, este cumplit pt ca nu reușesc sa. Ma scarpin și ca să îmi calmez mâncărimea ma lovesc cu pumnul. Este ceva grav?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Reumatisme-degenerative/bolile-reumatice-reumatismul_7763