Vmonocite crescute 10,60% (valoare ref 1,7-9,3%),Eosinofile % A0,77 % (Valori Ref 1-4 %)

Investigatii

Postata de Citu cu 13 ani in urma.

Am 35 ani si am facut niste analize de curand! Am Urmatoarele repere iesite din valorile de referinta: monocite crescute 10,60% (valoare ref 1,7-9,3%),Eosinofile % 0,77 % ( Valori Ref 1-4 %).Urmeaza sa ma duc la medicul de familie dar va cer si dvs un sfat daca se poate!.M-am lasat de fumat de un an si jumatate si m-am ingrasat vre-o 8 kilograme Care este motivul valorilor anormale? Monocite respectiv ,Eosinofile? va multumesc Razvan! BBBV [email protected]

Raspunsuri (1)

Gabi

acum 13 ani

Exista suplimente naturiste cu efecte miraculoase pentru problema ta de sanatate si care nu creeaza dependenta si nu au efecte secundare. Poti face si un test cu un aparat total inofensiv, fara recoltare sange si fara radiatii si care iti spune starea sanatatii la fiecare organ in parte in doar 30 de minute, la un pret de numai 70 Ron. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la numarul de telefon 0720325245. Gabi.