va rog sa ma ajutati

Investigatii

Postata de marianoleopardo cu 12 ani in urma.

mama mea are 67 de ani si de 3 luni nu se simte bine a facut toate analizele si nu ia gasit nimic ,si are sintomele. transpira abundent,nu are putere sa mearga ,are frisoane calduri,nu are pofta de mancare,slabeste din ce an ce, nu face temperatura va rog sa imi raspudeti va MULTUMESC FRUMOS

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ce fel de analize a efectuat, a fost precizat un diagnostic in legatura cu starea actuala. ati luat temperatura cu un termometru? cat indica?
ar fi bine sa va adresati intr-o clinica de medicina interna.

marianoleopardo

acum 12 ani

a facut analize la sange ,la urina,a facut si electro cardiograma ,tensiune nu are,temperatura nu are,caldura vine din corp,si la cap,a facut si ecograf si nu a fost precizat nici un diagnostic ,,,astept raspuns va MULTUMESC