Tomografia computerizata

Investigatii

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

as dori sa stiu cat m-ar costa o tomografie sau o encefalograma. ma doare capul ingrozitor zilnic.
va multumesc din suflet

Raspunsuri (18)

acum 15 ani

Buna Alice,

Pretul unei tomografii variza in functie de clinica si tipul acesteia (cu sau fara subst. contrast), intre 150 si 350 ron.

O astfel de investigatie se poate face la :
- Clinica Gral medical: poti suna la numarul de telefon (021)323.00.00 pentru a afla un pret exact sau pentru o programare;
Sper ca ti-am putu fi de folos!

Numai bine!

Bogdan246

acum 15 ani

Eu am facut tomografie acum 1 luna la spitalul colentina si am dat 150 lei fara solutie iar cu solutie era 180 lei,multa sanatate

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Va rog sa-mi spuntei cat costa o tomografie, deoarece snt interesat sa-mi fac analize amanuntite din cauza durerilor de cap. Multumesc!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

acum ceva timp in urma (1995)de pe pielea capului mi s-a extirpat sa zicem o "alunita"de marimea bobul de mazare.pana acum o luna nu am avut nimic, dar acum am niste dureri ingrozitoare in zona aceea.daca fac o tomografie ma va ajuta sa inteleg de ce am dureri?dupa extirpare mi s-a spus ca e tumoare benigna si sa stau linistita,sa am grija sa nu ma scarpin ,sa nu ma pieptan chestii de astea.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

BUNICUL MEU S-A TREZIT INTR-O NOAPTE CU DURERE MARE-PARCA S-AR FI RUPT CEVA IN PARTEA STANGA SUB COASTA CU IRADIERE-N SPATE,AM FACUT SETURI DE ANALIZE SI I-A IESIT VSH 58 LA O ORA,FIBRINOGEN 516,PROTEINA C POZITIVA CU 3 CRUCI,RESTUL ANALIZELOR FIIND NORMALE,EXAMENE RADIOGRAFIE PULMONARA BUNA,ECOGRAFIE ABDOMINALA SI PROSTATA SI RENALA BUNA,FACE TRATAMENT DE 7 ZILE CU CEFORT SI ANTISPASTICE DAR ARE DURERI GROAZNICE CARE S-AU LOCALIZAT LOMBAR SI PE PICIOR,RAMANE CHIAR BLOCAT,POFTA DE MANCARE NU ARE CARE ESTE DIAGNOSTICUL CA, MEDICII DE LA SPITALUL NOSTRU DIN SLATINA0OLT NU-I DAU DE CAP?VA ROG FRUMOS SA-MI TRANSMITETI PE MAILUL MEU [email protected] VA MULTUMESC SI ASTEPT RASPUNSUL DUMNEAVOASTRA URGENT PE MAILUL PERSONAL

dinu ioana

acum 13 ani

as dori sa stiu exact cat ma costa o tomografie cerebrala a unui copil de 7 ani cu tetrapareza spastica. multumesc mult.

andreia

acum 13 ani

cite tomografii sint bine sa faci

bogdan

acum 13 ani

In urma cu o luna s-a intamplat sa primesc o bataie. Din nefericire am primit o bata in cap dar nu mi-am pirdut cunostinta insa de atunci am capul greu ,ametesc si uneori ma doare ingrozitor.

pop

acum 13 ani

cat costa o tomografie fara trimitere

pop

acum 13 ani

dar in lugoj cat costa o tomografie acum recent

raducu alina

acum 13 ani

cat costa o tomografie la spitalul baltazar?

danny

acum 13 ani

nu stiuu

stefanescu andrei

acum 13 ani

cat costa o tomografie decat la cap in ploiesti am nevoie urgent de un raspuns

madalina

acum 13 ani

cat costa un tomograf la cap la policlinica cu plata din constanta?

alin

acum 13 ani

cat costa sa imi fac o tomografie la urechi?

alina

acum 13 ani

am fost lovita de o vaca:))) la cap acum 10 ani cand incercam sa ii recoltez sange.
Pt ca proprietarii nu au contentionato bine ,i-a scapat capul si mi-a fript un corn de m-a aruncat in zid
la 1-2 luni am facut un tomograf la cap si nimic ...ca am craniul nedezvoltat si mi-a dat calciu cu vitamina d.
Insa am dureri cam necajitoare si zona respectiva foarte snsibila ,de nici nu ma pot pieptana uneori.
-este 4 mil un tomograf la cap fara trimitere
-si un mil jum cu trimitere
asta la clinica privata.14,04,2011.

Haiduc andreea

acum 10 ani

In urma cu 4 zile am inceput sa am o durere ingrozitoare de cap deasupra ochiilor apoi durerea s-a raspandit in tot capul am luat medicamente ptr cap mi-a trecut pe moment iar acum a inceput sa ma doara din nou cu tot cu urechi si gat. Crede-ti ca am stat in curent??? Ce poate fii? Va rog sa ma ajutati am nevoie de tomografie????

nina

acum 10 ani

vreau sa fac o tomografie la clĂ­nica privata si cu substanta de contrast .stie cineva cit costa si unde tre sa merg? MULTUMESC MULT.