TGP SI TGO

Investigatii

Postata de DENY; cu 12 ani in urma.

In urma unor analize reiese ca am TGO marit respectiv 36 in conditiile in care se precizeaza ca normalul este intre 10 si 35 si deasemenea am si TGP marit respectiv 40,in condiitiile in care se precizeaza ca normalul este intre 10 si 35.Cat de grav e?va multumesc

Raspunsuri (1)

ALINA Ilea

acum 8 ani

Buna ziua :In urma unor analize am descoperit ca am TGO marit 31iar TGP38cat de grav este si ce trebuie sa fac. Va multumesc