Sunt virgină sau nu?

Investigatii

Postata de SabinaA cu 8 luni in urma.

Când eram mai mica la vreo 11 ani nu știam de menstruație de penis și așa mai departe
Și mie îmi plăcea să îmi bag degetul acolo să îl scot și să îl bag iar, și acum mă întreb dacă sunt sau nu virgina. Știu e întrebare destul de penibilă dar chiar vreau ajutor, va rog spune-mi dacă știți ceva. Și cât făceam asta simțeam la burtă acolo unde te doare la menstruație și după pe lenjeria intimă erau niște pete albe, eu cred că sunt de la menstruație dar nu știu.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 8 luni

Buna ziua,

Cel mai bine ar fi sa consulti un medic sau un specialist in sanatatea sexuala pentru a obtine raspunsuri mai precise si profesionale la intrebarile tale. Ei pot oferi informatii si sfaturi potrivite in functie de circumstantele tale specifice.

Recomandam sa va programati la medic: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/informatii-de-baza-despre-sex_13763