Simptome

Investigatii

Postata de Marinero cu 11 ani in urma.

Buna ziua, simt o ameteala asociata cu furnicaturi pe pielea capului si in unele momente simt chiar ca ma frige pielea capului.Simt ca mi se zbat venele in special pe frunte si pe la tample,mi se zbat muschii de la picioare la piept, abdomen si umeri.Am tahicardie/palpitatii.Am facut ecografie la inima,EKG si mi`au spus ca totul e in regula cu inima.Am facut analize la sange si au fost in regula.Ce parere aveti despre aceste simptome si ce ar trebui sa fac?
Multumesc.

Raspunsuri (2)

catalin

acum 9 ani

Si eu am aceleasi probleme. Ai rezolvat ceva?

Utilizator11597530368

acum 3 ani

Și eu am celea simptome și am făcut EKG și a ieșit tot bine și la sânge la tot și tot nu știu de la ce daca ai aflat îmi poți spune și mie