sarcina

Investigatii

Postata de Emilia61 cu 12 ani in urma.

Imi doresc sa raman insarcinata. Ce investigatii sunt necesare inainte de a face acest pas?

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Dispensarul medical de care apartineti are tabelul primit de la MS cu toate investigatiile ce trebuiesc facute ,iar medicul de familie va intocmeste biletul de trimitere . Sanatate si succes!

casvan daniela

acum 12 ani

Pot sa mai raman insarcinata dupa o embolie pulmonara suferita acum 3 ani jumate?si care sunt ricurile?va rog sa imi raspundeti!