RUGAMINTE

Investigatii

Postata de raluca_oana cu 11 ani in urma.

rugaminte

am 53 de ani si cand stranut canD sar si de multe ori cand ma asez pe scaun scap urina..am facut analize si toate au iesit bune ..doctorii mia-u zis ca nu am nimic... am facut si eco si tac si toate sunt bune dar eu continui sa ma scap pe mine.....am luat o perioada VEZICARE...la recomandarea medicului si fara efect .pur si simplu pas.R.ca mea o simt m-ai mereu rece si simt apasaturi pe vezica......stie cineva unde as m-ai putea merge.. sa ma ajute cineva .. s-au ce sa fac pur si simplu nu m-ai pot tine urina.ajutatima va rog AAAAA AM UITAT SA ZIC.. CHEAR DACA MA APASA SA MERG DES LA TIOALETA DE MULTE ORI FAC FOARTE PUTIN CAM O LNGURA MAXIM 2.....DECI IN CONCLUZIE M-AI MEREU STAU PE FUGA SA MERG LA WC

Raspunsuri (2)

Diana

acum 11 ani

foloseste pachetul detoxifiant si deparazitar pentru rinichi marca Dr. Hulda Clark. Este foarte bun pentru problemele care le ai. Il poti gasi ep situl web ekilibrium .ro

raluca_oana

acum 11 ani

multumesc