RMN

Investigatii

Postata de iulia1377 cu 13 ani in urma.

buna. stie cineva daca este posibil sa se faca un RMN total ?
eu am mai multe de investigat si am inteles ca e mai putin nociv decat radiografiile.
de ex. o posibila sinuzita , dureri toracice in special pe partea stanga, la plamani o pleurezie avuta acum cativa ani necesita cate un control cu radiografie, ficatul si rinichii. de aceea as dori sa fac RMN-ul.
va rog sa-mi spune-ti unde as putea sa merg , conditiile care se impun, si nu in ultimul rand pretul .multumesc

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 13 ani

Pentru efectuarea unui RMN, încercaţi la policlinicile particulare gen Medlife, Doris, etc. sau la spitale, gen Spitalul Universitar de Urgenţă. Preţul variază între 4 şi 7 milioane.

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului