probleme cu tiroida?

Investigatii

Postata de danapop cu 13 ani in urma.

buna ziua,as dori sa stiu daca este posibil sa am probleme cu glanda tiroida desi analizele de sange tsh,t3,t4 sunt in limite normale,deoarece am toate simtomele hipertiroidismului,mai putin transpiratii abundente si as vrea sa stiu daca ar fi putut modifica analizele faptul ca iau 1/2 distonocalm pe zi pentru palpitatii.va multumesc

Raspunsuri (1)

luki

acum 13 ani

nu modifica distonocalmul analizele de tiroida,ce simtome aveti mai exact