pot face efort fizic?

Investigatii

Postata de printzububu cu 11 ani in urma.

buna ziua ma numesc Sarkadi Robert si am 26 de ani,sunt din oradea....de mic copil am fost diagnosticat cu spasmofilie pe baza de nervi am si urmat un tratament la spitalul de neuro-psihiatrie...iar acum recent am fost diagnosticat cu tahicardie supraventiculara.am si eu o intrebare ce tratament ar trebui sa urmez mai exact si daca am voie sa fac sport?va multumesc frumos.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa fiti evaluat dpdv cardiologic pentru stabilirea unei scheme de tratament si recomandari complete, inclusiv referitoare la toleranta la efort.