Orgametril

Investigatii

Postata de illusion cu 14 ani in urma.

Va rog sa ma ajutati!!!am 15 ani si mi-a venit ciclul menstrual de un an.vara aceasta vreau sa ma duc la mare si vreau sa imi provoc intarzierea menstruatiei cu orgametril.exista anumite riscuri la varsta mea?pot exista reactii adverse grave?ce imi recomandati???va rog sa imi raspundeti urgent..

Raspunsuri (9)

Adrienne

acum 14 ani

Parerea mea este ca......nu cred ca este bine sa te joci cu medicamentele, poti sa-ti provoci niste reactii adverse ,care sa te urmareasca toata viata. Doar daca consulti un medic.....

Lenke

acum 14 ani

Subscriu. Orgametril poate provoca dereglari hormonale urate, daca nu e luat dupa recomandarea menstruatiei.
Iti recomand sa stai si sa astepti menstra.

illusion

acum 14 ani

multumesc pentru ajutor,chiar daca ceea ce mi-ati spus nu este tocmai incurajator :(

illusion

acum 14 ani

eu chiar astept "sfatul medicului",dar se pare ca degeaba...aici intr-adevar se raspunde la intrebari de catre un medic???

Adrienne

acum 14 ani

NUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!,daca vrei parerea unui medic de pe acest site,atunci trebuie sa pui intrebarea la Consulta Medicul. Pe forum se impartasesc experiente.......Succes ! Un medic iti va da acelas sfat, incearca pentru a te convinge.

illusion

acum 14 ani

ok,thnx!!!

illusion

acum 14 ani

dar ai idee in cat timp imi va raspunde medicul??

illusion

acum 14 ani

pt k tocmai am trimis fisa medicala

Adrienne

acum 14 ani

Ce mai scrie acum in regulament ? nu mai stiu.........anul trecut era un timp de 72 de ore.