noduli

Investigatii

Postata de miryy cu 14 ani in urma.

SOTUL MEU IA ESIT NISTE NODULI. DE EXEMPLU ARE UNU LA SPATE LANAGA COLOANA, 2 LA MANA STANGA ARE UNU PE PE CORP

Raspunsuri (5)

Raducu

acum 14 ani

*Ati incercat sa slabiti dar nu ati reusit ?
Alcom vine cu o solutie revolutionara pe piata din Romania.
Va oferim ceaiul natural chinezesc Yong Kang preparat din ingrediente naturale ceaiul anti-adipos Yong Kang va ajuta sa pierdeti zilnic intre 300/400 grame (depinde de metabolismul dvs). www.alcom.do.am

fangtasia

acum 14 ani

e vorba mai bine de niste vene cred ca am mai auzit de asta si la copii mici cuiva ia aparut la 14 ani si dupa aceea sa operat ca incepea sai creasca

miryy

acum 14 ani

nodulii as ca oul de randunica si il deranjeaza mai ales la spate

fangtasia

acum 14 ani

trebuie dus la medic cred sigur ca il va opera

madalina

acum 11 ani

in replay to miryy; eu stiu o fata care a avut aceleasi simptome ca ale sotului tau si la consult i-a iesit ca are cancer balign............sotul tau sper sa aibe altceva doamne ajuta