noduli mamari

Investigatii

Postata de mgheorghe cu 14 ani in urma.

La un control mamar de rutina mi-au gasit noduli mamari pe sanul stang.Mi s-a facut biopsie si concluzia este: tumoare benigna.Insa medicul mi-a recomandat un examen cu rezonanta magnetica si daca este cazul extirparea acelor noduli.Mentionez ca am 51 ani.Multumesc.

Raspunsuri (5)

floryny

acum 14 ani

Daca medicul ti-a recomandat aceasta rezonanta eu zic sa mergi pe mana lui, el va stii cu siguranta ce sa faca, si-ti poate aplica tratamentul cel mai bun. Multa sanatate

elena, Iasi

acum 14 ani

Citeste ultimul nr din FORMULA AS, APARUT ASTAZI 30 aprilie. La pagina 8 vei gasi descrierea unui medicament din plante. Succes si sanatate!!

elena

acum 14 ani

Unguentul se numeste MAMELDIN si costa 18 lei. Articolul din revista il recomanda ca fiind foarte bun.Sanatate.

mgheorghe

acum 14 ani

Va multumesc mult.Sanatate multa.

cris

acum 13 ani

depinde de felul tumorii,chiar si cele benigne sunt de mai multe feluri si uneori pot degenera in tumori maligne asa ca cel mai bine ar fii sa urmati sfatul medicului dv sau sa mai cereti inca o parere,insa categoric una avizata.multa sanatate!