Nereactionare

Investigatii

Postata de Mihai696 cu 12 ani in urma.

Fratele meu mai mic ,cind sa trezit pe la 12 , nu reationa , nu facea nimic , i s-a masurat temperatura (37.2),apoi a inceput sa ii tremurea dintii si sa dea din miini , am chemat urgent ambulanta , insa nu stiu ce sa intimplat.Are mici probleme cu pancreasul.Virsta este de 3 ani si 4 luni.....

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Copilului tebuie sa i se faca o encefalograma, pentru a se vedea starea de sanatate a creerului. Nu are nici o legatura cu pancreasul