ma poate informa cineva?

Investigatii

Postata de ramona-florina121863 cu 14 ani in urma.

as vrea sa intru in legatura cu un medic psiholog online si nu stiu daca am posibilitatea aceasta...

Raspunsuri (5)

raluca

acum 14 ani

Poti completa o fisa medicala in care sa spui ceea ce te doare iar medicul psiholog iti va raspunde cu siguranta. //sfatulmedicului.ro/consulta-medicul
Multa sanatate

Sheila

acum 14 ani

Precizeaza in acea fisa ca vrei sa fie trimisa la psiholog

anca_madalina

acum 14 ani

A-SI DORI SA INTRU IN LEGATURA CU UN GINECOLOG.

richo

acum 14 ani

ce fel de legatura...telefonica??

slaniceanu ana

acum 14 ani

sunt operata laparoscopic de 2 luni si jumatate de chist ovarian.de 3 sasptamani am inceput serviciul.lucrez intr-un mediu cu aproximativ 6 grade de o saptamana am dureri cam mari in partea pelvina. dupa operatie am facut testul papa nicolau si eco abdominal si au iesit bine ambele. am facut bai calde cu sare la picioare sare calda pe burta, supozitoare cu ketonal, dar nimic.sa mai continui cu acestea?