Ma poate ajuta si pe mine cineva sa inteleg rezultatul uni test papanicolau?

Investigatii

Postata de MembruMobileApp1512304466 cu 6 ani in urma.

Frotiu negativ pentru leziune intraepiteliala sau maligna,ce include celule epiteliale xu modificari reactive, spori si pseudohife de Candida,granulocite.Si imi scrie ca trebuie sa il refac dupa un tratament .Ce tratament? Va rog ajutati.ma

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.