Laparoscopia

Investigatii

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

am sarcina estauterina si vreau sa sitiu ce jeanse am sa pot aveaun copil

Raspunsuri (4)

CORINA1181786

acum 16 ani

faptul ca ai o sarcina extrauterina nu inseamna ca nu mai poti face copiii dar trebuie sa te operezi .Sansele tale ca sa mai ramai insarcinata sunt foarte mari nu trebuie sa te ingrijorezi foarte multe femei au avut sarcini extrauterine si au dus o viata normala din punct de vedere al fertilitati.succes !!!!!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Am un chist ovarian de vro 6 mm si vreau sa stiu daca se poate extirpa prin laparoscopie?
Dupa extirpare acest chist se poate regenera?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am si eu o intrebare; ce pret are o laparoscopie?poate ajunge undeva la 800 euro la o clinica particulara?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

mama se opereaza de colecist cit costa?si cit este de greu??????????