Laparoscopia – in chirurgia sterilitatii

Investigatii

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

buna ziua ,am nevoie de un sfat,doresc sa-mi dac oparatie de reparare a trompelor,am doua sarcini duse la final,am pirdut un copilas la varsta de 7 luni,mi-au legat trompele la cea de a doua sarcina,as dorii sa stiu unde se face o asemenea operatie,cu multumiri

Raspunsuri (4)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

doresp***anformatie unde ma pot opera de chist ovarian, dar doresc opeatia cu laser multumesc

comentarii utilizatori

acum 15 ani

vreau sa fac operatie de chist prin laser si nu stiu unde sa ma duc

comentarii utilizatori

acum 14 ani

am 27 ani sunt operata de 1an jumate piosalpinx cronic operatie clasica ,operatie reusita ce sanse am sa ramin insarcinata natural sau ce trebui sa fac ?va multumesc.

comentarii utilizatori

acum 14 ani

as dori sa stiu daca aceasta operatie de laparoscopie este suportata din fondurile asigurarilor de sanatate sau coasta. si cat costa pt ca urmeaza sa o fac si eu in zona pelviana