investigatii

Investigatii

Postata de angy47 cu 14 ani in urma.

Buna ziua.Sotul meu a suferit un accident rutier in 2004 sep. in urma caruia afost diagnosticat cu urmatoarele probleme-1.politraumatism prin accident rutier-2.TRAUMATISM CRANIO-CEREBRAL GRAV.(GCS=8PCT.INT./GOS=MD). 3) FRACTURA CLAVICULA DREAPTA OPERATA (CU BROSA KIRSCHNER). 4)PLAGA SCALP FRONTO-TEMPORALA BILATERALA SUTURATA. 5) CONTUZIE PUMN STG.SI GENUNCHI STG. IN ANUL 2009 A FOST DIACNOSTICAT CU URMATOARELE. ICC cl 3 infarct mioc.ant.vechi anevrism V.S Colecistita litiazica SD.mielo-prolifertiv CR pt aceste urmeaza tratament. in urma unui tomograf C.T.CEREBRAL NATIV+ I SAU DAT ALTE REZULTATE gipodensitati difuze periventriculare,pericorporeal superior dreapta si corn frontal stanga precum si subcorticale,parietal superior dreapta-leziuni probabil degenerative,+/-leucoaraioza. ATROFIE CORTICO-SUBCORTICALA SI CEREBELOASA.CONCLUZIE:MODIFICARI DEGENERATIVE.

Raspunsuri (1)

Raducu

acum 14 ani

*Ati incercat sa slabiti dar nu ati reusit ?
Alcom vine cu o solutie revolutionara pe piata din Romania.
Va oferim ceaiul natural chinezesc Yong Kang preparat din ingrediente naturale ceaiul anti-adipos Yong Kang va ajuta sa pierdeti zilnic intre 300/400 grame (depinde de metabolismul dvs). www.alcom.do.am