investigare tomografie

Investigatii

Postata de anamaria27 cu 15 ani in urma.

Buna ziua! Numele meu este Moraru Bogdan Gabriel, sunt din Galati si am 23 ani. Cu 3 zile in urma am facut un examen tomografic si am primit un cd cu tomografia. Sunt cam ingrijorat si as vrea sa va trimit pozele sa imi spuneti ce observati . Va multumesc anticipat!!

Raspunsuri (2)

andrei178

acum 15 ani

Bogdan, trimite rezultatele tomografice la un medic, nu pe forum. Tot aici pe site, la consulta medicul. Numai Bine!

mihaela

acum 12 ani

am facut 2 tomografii la interval de 21 zile,una la plamani si una la cap.....cat de periculoase sunt,ma pot afecta rau cu ceva.Va multumesc anticipat pentru un raspuns.