Interpretare test

Investigatii

Postata de mionela cu 13 ani in urma.

Buna ziua,
Am si eu nevoie de ajutor in interpetarea unei analize, respectiv beta hcg cu rezultatul mai mic decat 1.2
Doresc sa aflu daca sunt insarcinata, de aceea am facut acest test. Testele clasice de urina au aratat negativ, ciclul imi vine regulat, insa am fibrom uterin si nu stiu daca acesta poate influenta testul de sarcina de urina.
va multumesc

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Nu esti insarcinata.

mionela

acum 13 ani

Mersi, asa am citit si eu pe diverse site-uri....dar am zis sa mai intreb ca sa fiu sigura.

maria

acum 13 ani

nu sunteti insarcinata, si fibromul nu infuenteaza testele de sarcina de urina