HLAB27.

Investigatii

Postata de ion cristian128326 cu 15 ani in urma.

Asi vrea sa stiu si eu unde pot sa fac analiza HLAB27.

Raspunsuri (5)

Nora5

acum 15 ani

Buna
Poti face aceasta analiza la centrele de hematologie
Numai bine

ion cristian128326

acum 15 ani

Te rog daca poti sa imi dai si cateva nume. Eu sunt din provincie. Am sunat la toate clinicile private din Bucuresti pe care le cunosc si nimeni nu face.

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Incearca aici //sfatulmedicului.ro/Spitale/Institutul_national_de_hematologie_transfuzionala_prof__dr_C__T__NICOLAU_58.html
Sper sa-ti fie de ajutor

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Poti merge la Spitalul Universitar de Urgenta Bucuresti, sectia Hematologie si intreaba de Ana Maria Vladeanu 021.318.05.55
Multa sanatate si sa ne tii la curent.

ion cristian128326

acum 15 ani

Multumesc mult pentru ajutor. Am reusit sa vorbesc la Spitalul Universitar si se face acolo.