Histerosalpingograma

Investigatii

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

chiar dac?? am desfundat trompele tot nu am ramas gravida sa mai ???nt???mplat la cineva sa fi sanatos tun si sa nu ram???i gravida recomandatimi un dr bun am fost la elias la mateescu

Raspunsuri (3)

carmen658

acum 15 ani

Buna Mimi,
Poate nu incerci destul de mult. Cumpara Branca ursului, am auzit ca face minuni aceasta tinctura.
Aafectiunile pe care le poate trata branca ursului
Tratamentul sterilitatii atat feminine cat si masculine
Regleaza functia hormonala
Trateaza amenoreea sau insuficienta ovariana
Intarzie menopauza (este benefic si impotriva menopauzei instalata prematur)
Trateaza frigiditatea
Ajuta in tratamentul impotentei
Este eficienta in tratamentul bolilor venerice
Calmeaza persoana care il ia, scade anxietatea si induce o stare de bine general, de aceea este recomandat si in tratamentul afectiunilor psihice la copii
Ajuta in hipertensiunea arteriala
Amelioreaza neplacerile digestive
Succes si sa ne tii la curent.

Dorina6899908

acum 15 ani

A facut si partenerul toate investigatiile ? Poate fi si de natura hormonala {infertilitatea}.

ELENA243139260

acum 14 ani

Buna, eu am facut analiza asta anul trecut in aug si mi-au spus ca arata super si nu am nici o problema, cu toate asta nici acum nu am ramas insarcinata.