hemoleucograma

Investigatii

Postata de Madalina13168340 cu 15 ani in urma.

Buna ziua!
Deoarece am facut un tratament de 8 luni,pana in noiembrie la psihiatru,m-am hotarat sa-mi fac niste analize.Pe buletinul de analize,apar incercuite:TROMBOCRIT(PCT)-0.153% si LEUCOCITE NESEGMENTATE%-0.65%.Ma poate ajuta cineva cu cateva explicatii?va multumesc

Raspunsuri (2)

Florian Alex

acum 15 ani

Incearca la sectiunea de Consultatii gratuite. Printre medicii care ofera raspunsuri este si un medic foarte bun care interpreteaza analizele medicale. Asta in cazul in care nu vrei sa aflii raspunsul singur/a de la sectiunea de Analize medicale.

Madalina13168340

acum 15 ani

Nu am gasit in sectiunea de Analize valori apropiate de ale mele.Am sa incerc la Consultatii.va multumesc.