formatiune tumorala

Investigatii

Postata de Camyc cu 12 ani in urma.

am o formatiune in zona spatelui ca un cos de marimea unei unghi care a crescut ca o carnita care la inceput a fost mai mica iar apoi a crescut mai mare zemuind uneori sangerand ,si ac***a mancarimi.mentionez ca acesta a fost vazut de med, dermatolog,cu diagnosticul de mai sus urmand sa se intervina chirurgical,.As vrea sa imi explicati care sa fie cauza aparitiei acestuia si care sunt riscurile de dupa interventie

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

diagnosticul precis va fi mentionat de medicul dermatolog, cat si procedurile de indepartare a formatiunii.