flegma

Investigatii

Postata de Elena683124586 cu 15 ani in urma.

buna seara.. am si eu o problema in nas in gat nush de unde scuip flegma tot timpu non stop e insuportabnil nush ce sa fac am facut exudat farigiaan-nazal de mai multe ori si a iest negativ va rog sa imi da-ti un sfat ce sa fac.multumesc

Raspunsuri (2)

Popa40

acum 15 ani

Buna
Si eu aveam aceeasi problema pe ca o spui tu. Aveam o secretie care din nas ajungea in gat, pe corzile vocale.Am facut o fibroscopie la institutul Dorin Hociota din Bucuresti, unde s-a descoperit ca am o deviatie de sept, asociata cu rinita cronica hipertrofica si laringita cronica catarala.Anul trecut in aprilie m-am operat si am scapat de toate problemele.Cel mai indicat este sa faci un control la ORL sa vezi concret ce este.
In speranta ca ti-am fost de ajutor iti urez multa sanatate.

ana

acum 10 ani

bine