ficatul

Investigatii

Postata de ROBERTlvb cu 9 ani in urma.

Am fost sa mi fac niste analize ma simteam foarte obosit doctorita de familie dupa iesirea analizelor ma pus diacnostic de hepatita c, si mai trebuia sa repet o analiza care nu am crezut o asa importanta ....jikand fotbal de cel putin 3ori pe zi nu beau decat ocazional...si am zis ca nu asi putea avea asa ceva ...insa akuma ma foare sau simy o durere in parte dreapta cand merg deabea merg ..ce se poate face astept un raspuns multumiri!!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati medicul internist sau gastroenterolog pentru evaluare si tratament adecvat. Hepatita cu virus C se poate trata cu medicamente antivirale.

ROBERTlvb

acum 9 ani

Va multumesc !!