febra musculara la picioare de la sold in jos

Investigatii

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

tatal meu in virsta de 42 de ani a fost sa lucreze ieri si de dimineata are febra musculara de la briu in jos specific ca in urma CU 3 LUNI A FOST INTEWRNAT IN SPITAL SLABIND DIN PUTERE CE SE POATE FACE SASI REVINA NU POATE SA SE MISTE
DECIT CU AJUTOR

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Ar fi bine sa mentionati locul durerilor, daca acestea se transmit pe alte parti ale corpului (membre inferioare), ce anume declanseaza durerea, ce o amelioreaza. Nu poate realiza miscari de rotire a trunchiului? Sau de aplecare?