ekg

Investigatii

Postata de mihaelaiiiii cu 11 ani in urma.

buna ziua .,unde pt merge in bucuresti sa fac o electocardiograma.,am palpitati la inima si intepaturi

Raspunsuri (5)

ady

acum 11 ani

la urgenta sau cheama ambulanta

eva40

acum 11 ani

este vorba de o lipsa masiva de minerale,in special magneziu si potasiu...atunci apar astfel de simptome.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Orice spital de urgenta sau chemati salvarea apeland 112, deoarece toate ambulantele sunt echipate cu electrocardiograf.

mihaelaiiiii

acum 11 ani

va multumesc

mihaelaiiiii

acum 11 ani

am facut ekg si mi sa spus k sunt bine tensiunea la fel dar durerile tot asa sunr