duri

Investigatii

Postata de raulito cu 12 ani in urma.

de am un nodul pe partea dreapta sub ampenticita cit un ou de porumbel?

Raspunsuri (3)

raulito

acum 12 ani

am un nodul sub ampenticita cit un ou de prumbel si ma doare ce ar putea fi ?

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Mergeti la consultatie la medicul de familie , ar putea fi vorba de o hernie inghinala dreapta. Daca este mai jos, in regiunea inghinala poate fi un ganglion limfatic,care a reactionat la o infectie regionala a coapsei ??? Ati dat prea putine date,penru a va putea spune mai mult. Oricum mergeti la consultatie.

Mihaela22120678

acum 12 ani

ampenticita?