Dureri ingrozitoare de umar

Investigatii

Postata de Gorbanescu.Iulian cu 10 ani in urma.

Buna seara, am o problema mai neobisnuita, am sa va spun exact cum se manifesta, odata la jumatate de an sau un an am o durere groaznica de oase, ori o mana ori un picior, aseara a revenit durerea la umarul stang, nu influenteaza deloc daca misc sau nu mana cert este ca doare f tare cand stau intins, daca stau in picioare sau in fund durerea dispare aproape complet, de obicei durerile trec pe la 4-5 dimineata, de data aceasta a trecut la 3 dupa-amiaza, dar acum a inceput la umarul drept, am fost astazi la medicul de familie care mi-a sugerat sa iau celebrex 200mg + controloc 20mg, am luat un celebrex cand a inceput durerea pe la miezul noptii, nu a trecut deloc, nu am timp sa merg sa fac mai multe investigatii pentru ca marti plec in vacanta la Londra, si sunt ingrijorat ca este umiditate f ridicata in Anglia si vreau sa stiu daca ma influenteaza si eventual sa-mi recomandati ceva sa nu am surprize de genul. Va multumesc!

Raspunsuri (2)

Marinero

acum 10 ani

Nu iti face griji,oricum pana la urma bratul o sa se usuce si o sa cada pana primesti vreun raspuns.Incearca o crema cu extract de sambure de ghiocel ! Sanatate.

Gorbanescu.Iulian

acum 10 ani

:))))))) F tare mesajul, multumesc pentru raspuns, o seara faina