durere

Investigatii

Postata de filo23 cu 12 ani in urma.

am primit o injectie de calmare in fesa dreapta si de duoa zile piciorul drept il simt amortit as dori sa stiu daca este normal

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Nu este normal ,inseamna ca afost atins o terminatie nervoasa si va mai dura pana cand nervul se reface .Daca locul devine dur sau rosietic ,iar durerea se accentuiaza mergeti la medicul de familie ,pana atunci comprese rece local.

filo23

acum 12 ani

multumesc frumos pentru informatie .O zi placuta