Durere la antebraț după 4 ani de la fractură ?

Investigatii Durere

Postata de Utilizator11560173896 cu 4 ani in urma.

Deci acum 4 ani am avut fractură la antebraț cu deplasare spre cot. Am avut suport de gips o lună și apoi o perioadă am ținut mâna în suport de material(nu știu cum se numește corect, eu îi spun husă pentru mână). Și am mereu dureri la lovituri slabe sau mai puternice, la frig, la cald, chiar și la atingere, dacă apăs puțin în zona unde a fost fractura, mă doare chiar dacă mi se strânge mâna din altă zonă.
Vreau să știu dacă durerile astea sunt normale sau trebuie consultația medicului.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-membrului-superior/fracturile-membrului-superior_6378