Durere in spate in partea dreapta ?

Investigatii

Postata de MembruMobileApp1518116564 cu 6 ani in urma.

Buna seara de aproximativ doua saptamani am o durere in spate in partea dreapta cu iradiere in fata care ar putea fi cauza la Ct totul a iesit ok dar durerea este foarte mare uneori ai in fata sa fie de la plamani?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-coloanei-vertebrale/durerea-de-spate-ce-afectiuni-poate-ascundei_7164