Durere de san?

Investigatii

Postata de MembruMobileApp320601 cu 6 ani in urma.

Buna seara!de aproximativ un an ma doare sanul drept,am fost la mai multi doctori,am facut ecografii mamare,totul a iesit in regula,nu am nimic la san,dar totusi nu inteleg de ce ma doare sanul dc nu am nimic,durere este si tot timpul,as dori un raspuns....sunt foarte stresata...va multumesc frumos!

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/durerile-de-san-mastalgia_1107

MembruMobileApp320601

acum 6 ani

Buna seara!am fost si am facut mai multe ecografii mamare la diferiti doctori si toti imi spun ca nu am nimic la san,dar totusi durerea persista!ati putea sa-mi spune-ti in ce consta un control medical,la ce dr sa merg va rog frumos!eu am fost si la endocrinolog si la dr de specialitate radiologie,imagistica....va multumesc frumos!