despre analize

Investigatii

Postata de corinaflorescu cu 14 ani in urma.

cand pot repeta anlizele fetitei mele,ultima data i-am facut analizele acum 1 luna :hematologia,vsh,tgp(78)tgo(32),a fost racita,i-am facut injectabil cu cefort ,iar cand a terminat tratamentul i-am facut analizele si nu au iesit bine,va rog sa im ispune-ti cam cand este bine sa le repet,intre timp i-am dat baraka,septilin si vre-o 5 zile panadol ,fiindca a racit iarasi

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 14 ani

Daca in urma analizelor care nu au iesit bine, a urmat un tratament si de atunci a trecut o luna,ar fi bine sa le repeti. De regula,analizele se repeta dupa fiecare runda de tratament,cam la o luna, pana ce iese un rezultat bun. Multa sanatate fetitei !