dereglare hormonala

Investigatii

Postata de mamasita cu 13 ani in urma.

cum se manifesta dereglarile hormonale?

Raspunsuri (6)

Dr. Medicina Interna

acum 13 ani

In organism exista multiple glande endocrine - tiroida, paratiroidia, hipofiza, corticosuprarenal, pamncreas endocrin, etc. Mentionati concret ce dereglare hormonala se ia in discutie?

mamasita

acum 13 ani

Orice tip de dereglare hormonala,dak s poate.

jkhdkjh

acum 13 ani

Cauta pe google.

mamasita

acum 13 ani

MS!AM CAUTAT...DAR NU M-AM LAMURIT.

Iuli

acum 13 ani

Eu ti-am raspuns la cealalta intrebare. Este foarte simplu: faci analizele hormonale, vezi cum ies, tratezi, si in rest tratezi psihicul. Si gata.

mamasita

acum 13 ani

Multumesc,Iuli!Asa o sa fac.