DDe ce am arsuri la picioare??

Investigatii

Postata de Utilizator11587735013 cu 4 ani in urma.

Simt furnicaturi și înțepături la nivelul picioarelor. Iau Gabaran de 300 de aproape 2 ani. Ce se intampla?

Raspunsuri (3)

Dr. Petre Muresan

acum 4 ani

Poate sa fie o problemă de neuropatie periferica sau de microcirculație. Sunt necesare investigații. Vă recomand sa mergeți la medic.

dr Petre Mureșan

acum 4 ani

Bună ziua, vă cer permisiunea de a fi contactat de reprezentantul companiei producătoare a medicamentului Gabaran, Terapia. Compania are obligația de a colecta date legate de siguranța tuturor produselor comercializate, în interesul pacienților care le utilizează. În cazul în care sunteți de acord, vă rugăm să transmiteți aici sau pe adresa office@ adresa_web_filtrata datele dumneavoastră de contact (adresa de email). Acestea vor rămâne confidențiale și nu vor fi folosite decât în scopul declarat mai sus.

FlorianS

acum un an

de 2 ani iei Gabaran si tot nu ai rezolvat problema ??? Imi dai de gandit , eu am inceput tratamentul cu gabaran de 3 luni ,...mi s-a ridicat doza zinica la 1800mg/zi in 3 prize si patesc la fel ! Mai nou mi s-a mai bagat o pastila de 300 mg seara plus seroxat 1,5 pastile / seara. Pai mai bine nu mai iau asa ceva ca de dureri arsuri, furnicaturi in picioare si talpi n-am scapat deocamdata