ce trebuie sa fac in continuare

Investigatii

Postata de mafi23 cu 10 ani in urma.

am facut testul de toxoplasmoza si a iesti ca rezultat igg - pozitiv, atat fara alte mentiuni.
Mentionez ca in urma cu 3 saptamani am fost internat pe motiv de: vartejuri, stari de ameteala si un tiuit puternic in cap.
ca diacnostic nu sa specificat nimic concret dupa analize, rmn, orl, oftamlomogie si neurologie.
acum ma simt mai bine, iau ceva tratament pentru starile de ameteala si voma, dar sunetul din cap nu a dispoarut. la analize a iesit euzinofilele 8,5 fata de 5 iar dupa repetare la 3 saptamani a iesit 6. in rest magneziu scazut un pic sub limita inferioara si aslo 217..
pot avea legautra si cu toxoplasmoza?
dupa ce rezultatul a iesit pozitiv respectiv igg pozitiv, ce trebuie sa fac in continuare.
nu am probleme cu ganglionii sau alceva in preyent.
[email protected]

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1478164996

acum 7 ani

sal.cumte mai simti? ai rezolvat ceva? eu am am aceeas diagnoza si aceleasi simptome.