Ce sa fac ?

Investigatii

Postata de annes28 cu 11 ani in urma.

Buna ziua, va scriu cu speranta ca ma puteti indruma in ce directie sa merg cu simptomele mele, acum ceva timp cam un an ma durea in zona pelvisului, am fost la ginecologie am facut si o ecografie si nu au descoperit nimic, acum durerea s-a mutat pe piciorul stang si a avansat in cateva luni la mana stanga si acum ma doare urechea si partea stanga a capului, durerea este intermitenta , sunt foarte speriata mush unde sa mai apelez, am facut si un RMN la craniu si a fost ok si radiografie lombara si cervicala si analizele de sange mi-au iesit bine. Daca ma puteti indruma spre ceva anume m-ati ajuta foarte mult ! Multumesc pentru raspunsuri. Multa sanatate

Raspunsuri (1)

diana

acum 11 ani

la psihiatrie ai incercat ,vezi poate ai noroc si iti gaseste ceva