ce pot sa fac

Investigatii

Postata de membru215719 cu 12 ani in urma.

buna am 32 de ani de aproape un an ma chinui cu o durere groaznica in partea stinga a abdomenului am facut tot felul de analize si eco si marcheri timorali si colonoscopie [este tot mi sa spus ca colonul a facut o bucla pe partea stinga am luat ot felul de medicamente nimic nu ma ajuta ce ar trebui sa fac acum la ce medic trebuie sa apelez va rooooooooooooooooog ajutatima

Raspunsuri (2)

andreea

acum 12 ani

daca esti din bv.mergi la galitianu anca e tare doctorita.sanatate multa

membru215719

acum 12 ani

sunt din dudesti-vechi