ce imi recomandati?????

Investigatii

Postata de alina1037 cu 15 ani in urma.

stiti vreun fel de tratament pt fisuri anale???pastile,ceaiuri,unguiente???daca ma duc la farmacie imi poate da ceva fara reteta de la doctor??

Raspunsuri (2)

alex razvan

acum 15 ani

Exista o crema la farmacie Proctolog are un apicator sunt si supozitoare sub aceeasi denumire. La Plafar gasesti niste supozitoare pe baza de propolis se numesc Carpicon "S" sunt foarte bune.Sper sa te ajute rapunsul meu

Maria Octavia

acum 15 ani

Iti recomand sa mergi la doctor sa faci o investigatie amanuntita. Nu neglija situatia, pote fi mai grava decat crezi. Medicul iti va recomanda tratamentul potrivit, in general tratamentele naturiste au efect de scurta durata in cazul acestei probleme.