Ce credeti?

Investigatii

Postata de MembruMobileApp150330210425865 cu 8 ani in urma.

Baiat-17 ani , 185 cm , 90 kg , endomorf
Sunt supra antrenat si uneori imi simt inima cum se chinuie sa bata , sunt cu un picior in propastie deja.
Fac sport si nu mananc "p***a".
Eu fac fotbal de la 7 ani si de la 14 ani am renuntat, dar am continuat cu exercitii fizice epuizante "acasa" .
Am ajuns sa am probleme de concentrare , somn , ingrasare , piele foarte lasata , sunt tras la fata .
Ma puteti indruma spre ceea ce e bine?
Cand incerc sa fac sport simt ca nu mai am ajuns la limita.

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 8 ani

Pot fi multe cauze, pe care fara un control medical nu ti le pot preciza CORECT.Dute la un control, alt sfat mai bun nu vei gasi.Si ar fi de preferat pt o inima sanatoasa, sa slabesti cam 15 kg sau mai mult, in functie de nivelul de grasime pe care il pe moment.